Obserwacje - II edycja programu

Łaskie bociany - II edycja programu

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Krysia » 13 kwi 2011, o 23:23

Odnoszę to samo wrażenie. Cały czas przygląda się czemuś w dołku.
Chyba, że dopiero ma zamiar je znieść.
Obrazek

Jest jajo. 23:30

Jutro czeka nas gorący dzień. Powtórka z poniedziałku?
Ostatnio edytowano 13 kwi 2011, o 23:32 przez Krysia, łącznie edytowano 2 razy
Krysia
 
Posty: 146
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:45

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Linka » 13 kwi 2011, o 23:31

Jest jajko. Ale juz nie wiem, czy sie cieszyć? Jest przecież sama. I co będzie jutro? Przecież ten jej psychol cały czas ją atakuje. Jak zachowa się jutro, jak znowu przyleci?
Linka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 12:42

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez piotrek94b » 13 kwi 2011, o 23:34

13.04.2011.

23:29:45 - Samica pokazała całemu światu, że zniosła drugie jajo.

Obrazek
Ostatnio edytowano 13 kwi 2011, o 23:46 przez piotrek94b, łącznie edytowano 1 raz
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Krysia » 13 kwi 2011, o 23:36

Szkoda, że to nie jest radosna wiadomość.
Krysia
 
Posty: 146
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:45

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez piotrek94b » 13 kwi 2011, o 23:38

Linka napisał(a):Jest jajko. Ale juz nie wiem, czy sie cieszyć? Jest przecież sama. I co będzie jutro? Przecież ten jej psychol cały czas ją atakuje. Jak zachowa się jutro, jak znowu przyleci?

Linko, proponuję troszkę wyhamować i nie używać takich słów jak psychol. Jeśli nie odpowiada Ci przyroda taka jaka jest, a jest piękna i okrutna, to nie oglądaj. Zwierzęta, w tym bociany, rządzą się swoimi prawami i one doskonale wiedzą co robią. Podstawowa zasada - nie porównuj bocianów do zachowań ludzi.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Linka » 13 kwi 2011, o 23:44

piotrek94b napisał(a):
Linka napisał(a):Jest jajko. Ale juz nie wiem, czy sie cieszyć? Jest przecież sama. I co będzie jutro? Przecież ten jej psychol cały czas ją atakuje. Jak zachowa się jutro, jak znowu przyleci?

Linko, proponuję troszkę wyhamować i nie używać takich słów jak psychol. Jeśli nie odpowiada Ci przyroda taka jaka jest, a jest piękna i okrutna, to nie oglądaj. Zwierzęta, w tym bociany, rządzą się swoimi prawami i one doskonale wiedzą co robią. Podstawowa zasada - nie porównuj bocianów do zachowań ludzi.


Psychol, to nie jest żaden wulgaryzm, który by kogoś miał obrazić. Jeżeli o tym nie wiesz, zapytaj kogoś dorosłego. Ale Twoje rady, czy mam ogladać, czy nie, to już lekkie przegięcie. Też to okreslenie Cię uraziło? Nie Ty będziesz pozwalał mi wyrażać swoich opinii. Pisz swoje, moich nie musisz czytać.
Linka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 12:42

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Krysia » 13 kwi 2011, o 23:47

Ostatnio edytowano 14 kwi 2011, o 00:07 przez Krysia, łącznie edytowano 2 razy
Krysia
 
Posty: 146
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:45

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez siaczek » 13 kwi 2011, o 23:49

Proponuję założyć nowy temat "kłótnie".. Darujcie sobie.

Istnieje jakakolwiek realna szansa by chociaż to jedno wysiedziała i odchowała sama..?
siaczek
 
Posty: 0
Dołączył(a): 10 kwi 2011, o 23:16

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Linka » 13 kwi 2011, o 23:50

Na dworze jest dzisiaj bardzo zimno, a Magda nie ogrzewa jajka. Czyżby to było zamierzone?
Linka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 12:42

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez piotrek94b » 13 kwi 2011, o 23:53

Linka napisał(a):
piotrek94b napisał(a):
Linka napisał(a):Jest jajko. Ale juz nie wiem, czy sie cieszyć? Jest przecież sama. I co będzie jutro? Przecież ten jej psychol cały czas ją atakuje. Jak zachowa się jutro, jak znowu przyleci?

Linko, proponuję troszkę wyhamować i nie używać takich słów jak psychol. Jeśli nie odpowiada Ci przyroda taka jaka jest, a jest piękna i okrutna, to nie oglądaj. Zwierzęta, w tym bociany, rządzą się swoimi prawami i one doskonale wiedzą co robią. Podstawowa zasada - nie porównuj bocianów do zachowań ludzi.


Psychol, to nie jest żaden wulgaryzm, który by kogoś miał obrazić. Jeżeli o tym nie wiesz, zapytaj kogoś dorosłego. Ale Twoje rady, czy mam ogladać, czy nie, to już lekkie przegięcie. Też to okreslenie Cię uraziło? Nie Ty będziesz pozwalał mi wyrażać swoich opinii. Pisz swoje, moich nie musisz czytać.

Gdybyś Linko czytała ze zrozumieniem, to byś nie pisała o wulgaryźmie. Nigdzie nie użyłem tego określenia. Napisałem tylko, że nie wypada uzywać takich określeń do dzikich ptaków, które rządzą się swoimi prawami i że nie powinnaś porównywać ich zachować do zachowań ludzi. I po drugie, czy ja Ci czegoś zakazałem? To była tylko propozycja.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łaskie bociany - II edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron