monitoring drugiego gniazda

Łaskie bociany - I edycja programu

monitoring drugiego gniazda

Postprzez gosialask » 29 sie 2010, o 12:38

WIELE RAZY ZASTANAWIAŁAM SIĘ CZY JEST MOŻLIWY MONITORING DRUGIEGO GNIAZDA W ŁASKU PRZY ULICY ŁĄKOWEJ. GNIAZDO TO MIEŚCI SIĘ NA STAREJ WIERZBIE I JEST JEDNYM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH GNIAZD W POLSCE(TAK ORZEKLI LUDZIE Z WARSZEWSKIEGO FORUM.......WKLEIŁAM TAM FOTKI,ABY WSZYSCY ZOBACZYLI JAKI MAMY SKARB W ŁASKU) PROMOCJA ŁASKU CHYBA WŁAŚNIE NA TYM POLEGA ŻEBY CHWALIĆ SIĘ TYM CO MAMY. Z POWAŻANIEM gosialask :) PS. proszę piszcie co o tym sądzicie współpodglądacze :D
gosialask
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 20:56

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez piotrek94b » 29 sie 2010, o 13:09

Chociaż linki do zdjęć byś podała. Nie chce mi się szukać. Mam lenia. :-(
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez gosialask » 29 sie 2010, o 14:04

http://kolumber.pl/photos/show/place:36487/page:2 TO JEST JEDNO ZE ZDJĘĆ GNIAZDA PRZY ŁĄKOWEJ
gosialask
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 20:56

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez gosialask » 29 sie 2010, o 14:08

OBOK ZDJĘCIA SĄ STRZAŁKI------ POPRZEDNIE -NASTĘPNE KLIKNIJ BĘDĄ NASTĘPNE ZDJĄTKA
gosialask
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 20:56

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez PADO » 29 sie 2010, o 16:58

Gosialask. a gdzie ty byłaś jak cię nie było. Jak bociany odleciały, to ty o promocji Łasku, nie mogłaś z tym wyskoczyć jak jeszcze ktoś tu zaglądał.
Napisz na prv do administratorów, może na drugi rok pomyślą. Z tego co wiem jest to teren prywatny, nie wiem czy ktoś będzie zadowolony jak przy okazji kamera będzie podglądać i jego.
A gniazdo rzeczywiście jest urocze. Może wiesz czy w tym roku bociany odchowały tam młode?
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez gosialask » 29 sie 2010, o 18:10

RZECZYWIŚCIE PÓŹNO SIĘ OBUDZIŁAM :oops: ,ALE NA TEN POMYSŁ Z MONITORINGIEM WPADŁAM NIEDAWNO ,A CO DO MŁODYCH TO CHYBA JEDEN BOCIUŚ ZOSTAŁ ODCHOWANY NA ŁĄKOWEJ, KILKA RAZY WIDZIAŁAM TRZY BOCIANY KRĄŻĄCE NAD GNIAZDEM ,PARĘ OSÓB MÓWIŁO MI ŻE WIDZIAŁO JAK SĄ W GNIAZDKU TRZY BOĆKI.
gosialask
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 20:56

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez piotrek94b » 29 sie 2010, o 20:20

Gosiu, proszę, nie krzycz.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez gosialask » 30 sie 2010, o 18:46

oj ależ ja nie krzyczę(nigdy) :lol: pozdrawiam
gosialask
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 20:56

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez PLubisz » 31 sie 2010, o 09:11

W galerii mamy jeszcze jedno zdjecie boćka z tego gniazda - p.t. sąsiad z ul. Kilińskiego (położone jest bardzo blisko naszego gniazda na oczyszczalni).
Przewaga z aktualnym usytuowaniem kamery jest taka, że teren jest chroniony, do kamery nie ma dostępu osób trzecich, no i mamy ładną panoramkę w tle. Utrzymanie 2 kamer raczej nie wchodzi w grę (1: zbyt duże koszty, 2: lepiej inwestować w jeden przekaz,3: montaż kamery na drzewie byłby problematyczny, a kamera umieszczona gdzieś w oddali nie zapewni takiej jakości przekazu jaka aktualnie mamy + dochodzą kwestie drgań przy dużym zoomie).
Pozdrawiam!
PLubisz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 mar 2010, o 11:29

Re: monitoring drugiego gniazda

Postprzez gosialask » 31 sie 2010, o 17:53

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ,choć szkoda bardzo bo gniazdo to jest jednym z najładniejszych gniazd,no cóż może kiedyś znajdą się pieniądze i sposób na zainstalowanie kamerki.Trzymam mocno kciuki za całe to przedsięwzięcie .Teraz zostaje nam oglądanie fotek i filmików i czekanie na następny sezon ,oby okazał się łaskawszy dla bocianków niźli ten mokry i chłodny.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
gosialask
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2010, o 20:56


Powrót do Łaskie bociany - I edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron