Obraz z kamery

Łaskie bociany - II edycja programu

Re: Obraz z kamery

Postprzez Linka » 4 maja 2011, o 23:25

Krysia napisał(a):Linko, polecam Przygodzice. Tam w nocy pięknie widać i będziesz miała co obserwować. Bociany mają więcej jajek, niedługo wylęgną się pisklaki. Dopiero rozwiniesz skrzydła. My tu sobie,trudno bo trudno, ale damy radę. Co prawda, Twoje posty tyle wniosły na forum, że ciężko będzie je zastąpić. Jakoś się z tym pogodzimy. Jeszcze jedno: jeżeli już się tak nad czymś zastanawiasz, rób to w odpowiednim wątku. To chyba nie jest takie trudne do zrozumienia.


Miła Krysiu, Przygodzic nie musisz mi polecać, bo już od dawna obserwuję. Co masz na myśli "my tu sobie damy radę". Chcesz mi, baardzo delikatnie, dać do zrozumienia... idź sobie? Pozwól, że to ja sama zadecyduję, czy mam zostać, czy nie. Łask jest mi najbliższy, choćby z racji bliskiego zamieszkania i przeżycia przeze mnie ogromnej tragedii w ubiegłym roku. Daruj więc sobie swoje złośliwości i "ustawianie" po odpowiednich wątkach. Wystarczy, że Ty jesteś taka zdyscyplinowana. Nie wszyscy moga za Tobą nadążyć :lol:

Jeszcze chciałabym, żebyś przeczytała post Piotra, który w bardzo kulturalny sposób napisał o docinkach na forum. I w równie kulturalny sposób zakończył temat, który Ty drążysz nadal. Po co?
Linka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 12:42

Re: Obraz z kamery

Postprzez Krysia » 5 maja 2011, o 05:26

Linko, uczestnictwo na forum to nie jest przymus. Można się dostosować do paru zasad, jakie tu panują. Inaczej jest to lekceważenie pozostałych forumowiczów. Jeżeli nie nadążasz za forum, nie potrafisz się na nim odnaleźć, podaruj sobie posty. Przypomnij sobie reakcje na Twoje wpisy. Może wyciągnij z nich jakieś wnioski.
Krysia
 
Posty: 146
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:45

Re: Obraz z kamery

Postprzez PADO » 5 maja 2011, o 07:38

Krysia napisał(a):Linko, uczestnictwo na forum to nie jest przymus. Można się dostosować do paru zasad, jakie tu panują. Inaczej jest to lekceważenie pozostałych forumowiczów. Jeżeli nie nadążasz za forum, nie potrafisz się na nim odnaleźć, podaruj sobie posty. Przypomnij sobie reakcje na Twoje wpisy. Może wyciągnij z nich jakieś wnioski.


Zdaję sobie sprawę, że nie sensu ciągnąc dalej tego tematu, ale Krysiu z całym szacunkiem dla Ciebie ( jesteś tutaj w każdej sytuacji, nawet, wtedy gdy już inni się pożegnali), teraz troszkę "przegięłaś". jak to mówią " przyganiał sagan garnkowi, a oba jednakowi", wydaje mi się, ze to nie Linka lekceważy innych , lecz Ty.
Krysiu, przecież ona tylko zapytała,dlaczego obraz z kamery jest taki, a nie inny. Chyba mogła?
Sprawa została wyjaśniona przez Administratora i przez Piotrka.
Moim zdaniem, Krysiu niepotrzebnie drążyłaś ten temat i to w tak nieprzyjemnym tonie.
Pozdrawiam
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Re: Obraz z kamery

Postprzez adminlask » 5 maja 2011, o 07:49

Skończmy te zbędne dyskusje. Po co niepotrzebnie podgrzewać atmosferę?
adminlask
Administrator
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 12:33

Re: Obraz z kamery

Postprzez PADO » 5 maja 2011, o 09:57

Czarno widzę.
Oczywiście chodzi mi o przekaz z gniazda
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Re: Obraz z kamery

Postprzez adminlask » 12 maja 2011, o 14:45

Mieliśmy chwilowe problemy z przekazem, ale operator transmisji już uporał się z usterką.
adminlask
Administrator
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 12:33

Re: Obraz z kamery

Postprzez piotrek94b » 19 maja 2011, o 20:06

"Dziękujemy" Ci Władzo za przybliżenie obrazu z momentu klucia się pisklaka. Nikt nie wiedział, również i Ty Władzo, że pisklaki przyjdą na świat w najbliższym czasie.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obraz z kamery

Postprzez Linka » 19 maja 2011, o 20:35

piotrek94b napisał(a):"Dziękujemy" Ci Władzo za przybliżenie obrazu z momentu klucia się pisklaka. Nikt nie wiedział, również i Ty Władzo, że pisklaki przyjdą na świat w najbliższym czasie.

A ja tak liczyłam, że Ty Piotrze wrzucisz swój filmik z tego wzniosłego momentu. Szkoda, z przyjemnoscią bym zobaczyła :(
Linka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 12:42

Re: Obraz z kamery

Postprzez piotrek94b » 22 maja 2011, o 06:32

22.05.2011.

W nocy padł przekaz i na razie tak pozostaje.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obraz z kamery

Postprzez Krysia » 22 maja 2011, o 07:32

Ktoś chyba klątwę jakąś na ten projekt rzucił.
Krysia
 
Posty: 146
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łaskie bociany - II edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron