Obraz z kamery

Łaskie bociany - II edycja programu

Re: Obraz z kamery

Postprzez Krysia » 16 sie 2010, o 13:59

Wiem, że zostałam sama na forum. Ale może mimo wszystko należy mi się słowo wyjaśnienia, co jest z przekazem. Wróci, czy mam dać sobie spokój
z bocianami. Miałam nadzieję, że doprowadzę obserwacje do końca [tj. do odlotu bocianów]. Ale chyba to już naprawdę nikogo nie obchodzi. Trochę przykro. Nie jestem smarkaczem i życzyłabym sobie być traktowana poważnie. Nie układa się ta współpraca.

Krystyna B.
Krysia
 
Posty: 146
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:45

Re: Obraz z kamery

Postprzez piotrek94b » 17 sie 2010, o 06:25

Witam po wakacyjnym wypoczynku.
Wróciłem, zaglądam, a od dwóch dni nie ma przekazu. Krysiu, nie spodziewałbym się odpowiedzi od adminów czy przekaz będzie wznowiony czy już sobie dano spokój z projektem. Niestety, admini, opiekunowie, moderatorzy czy jak ich tam zwał, mają forumowiczów w dupie. Już kiedyś o tym tutaj pisałem. Żadnej reakcji na wpisy czy propozycję zmian nie było. Totalna olewka. Także chyba pozostanie zamknąć stronę i niech wyżej wymienieni pozostaną sami ze sobą w swoim zadufaniu.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obraz z kamery

Postprzez PLubisz » 17 sie 2010, o 07:39

Witam!
Wczoraj spaliło się chłodzenie od kamery, jestesmy w trakcie naprawy sprzętu. Jeśli tylko naprawimy usterkę dam o tym znać na forum.
Pozdrawiam
PLubisz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 mar 2010, o 11:29

Re: Obraz z kamery

Postprzez piotrek94b » 17 sie 2010, o 08:44

Przekaz z kamery nie działa. Na PW od p. PLubisza dostałem korespondencję, której nie będę tutaj cytował. PLubisz sobie tego nie życzy. Ok, niech tak będzie.
To co pisałem wcześniej pozostawiam. To mi chyba pisac wolno.

Panie Piotrze, a jak nie ustaną moje agresywne komentarze, to co? Mam sie bać. Banem Pan straszysz? Płakać nie będę. Są inne bocianie fora, gdzie natychmiast wrazie awarii odpowiadają na pytania, a też mają ludzie inne obowiązki. Powiem Panu, że z Wami inaczej rozmawiać nie można. Do mnie Pan piszesz że nie masz internetu w kieszeni, a na forum że codziennie monitorujesz forum. To wkóńcu jak jest. Kiedyś, już nie pamiętam kiedy pisałem do Pana o wyglądzie forum. Aby temat obserwacje podzielić na podtematy. Jak Pan myślisz, dostałem jakąś odpowiedź? To przypomnę Panu. Nie dostałem. I zadam drugie pytanie. Czy to nie jest olewanie forumowiczów?
Wiesz Pan, ja, Krysia i inni którzy tu zaglądali i zaglądają jeszcze, też mają swoje inne obowiązki. Ale zaglądają tutaj. A to dzięki nam, to forum żyje. A Panu jeśli brakuje czasu na korespondencje z forumowiczami, to przekaż Pan pałeczkę komuś innemu. Będziesz Pan wolny, miał więcej czasu i nie musiał odpisywać na agresywne wpisy.
To chyba tyle co miałem do napisania. Idę na smaczne śniadanko i życzę miłego dnia (aby forumowicze dupy nie truli).
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obraz z kamery

Postprzez PLubisz » 17 sie 2010, o 15:05

Nikogo nie mam zamiaru straszyć, poprostu nie życze sobie publikacji mojej prywatnej korespondencji na łamach forum... Musicie wiedziec że zależy nam na tym żeby strona dziłała jak należy, niestety nieraz obraz znika (może to być wina pogody, dlatego często obraz wraca po krótkim czasie), jeśli nie wraca jedziemy w teren i sprawdzamy co sie stało - trochę to trwa, co wam da jak napiszę że nie ma obrazu? Może się zdażyc że nie wyłapiemy, że transmisja leży - dlatego proszę o cierpliwość. Jeśli wiemy co jest nie tak od razu przystepujemy do naprawy.
PLubisz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 mar 2010, o 11:29

Re: Obraz z kamery

Postprzez piotrek94b » 17 sie 2010, o 16:46

Panie Piotrze, a ja sobie nie życzę usuwania moich wpisów, które odnoszą się do innych wypowiedzi, między innymi do Pana wpisu. Proszę wszystkich nie osądzać że Was wyzywamy. W takim razie albo Pan usunie słowa, które Pan napisał, że wyzywamy Was lub ja swój wpis ponowię.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obraz z kamery

Postprzez PADO » 18 sie 2010, o 07:59

Nie było nam dane długo cieszyć się przekazem z gniazda.
Mam nadzieję, że awaria zostanie szybko usunięta i obędzie się bez pyskówek.
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Re: Obraz z kamery

Postprzez PLubisz » 18 sie 2010, o 08:08

Co mam usunąć? Przeciez to była prywatna wiadomość. Pana post usunąłem bo były w nim fragmenty moich pw.
PLubisz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 mar 2010, o 11:29

Re: Obraz z kamery

Postprzez piotrek94b » 18 sie 2010, o 10:50

Szkoda gadać. Amen.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obraz z kamery

Postprzez piotrek94b » 20 sie 2010, o 20:44

20.08.2010.
Obraz się tnie i zanika. Jakby co, to chyba jakaś awaria jest do usunięcia. A moze to tak tylko u mnie.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łaskie bociany - II edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron