Magda i Wojtek w Teleexpressie

Łaskie bociany - II edycja programu

Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 14 kwi 2011, o 11:09

W najbliższych dniach chcę pokazać perypetie Magdy i Wojtka w Teleexpressie i w Łódzkich Wiadomościach Dnia. Bardzo proszę o kontakt osoby z Łasku i okolic, które często zaglądają na tę stronę, które często obserwują Magdę i Wojtka.

Proszę dzwonić pod numer 667-196-166 lub pisać na: radek.wojtas@wp.pl

Jest to dość pilna sprawa. Będę wdzięczny za szybki kontakt:)

Pozdrawiam
Radek Wojtas
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Bocian » 14 kwi 2011, o 17:21

Witaj Radku :)
Nie wiem dlaczego, nikt, nie odpowiedział jeszcze na Twój apel (prośbę), o kontakt. Rozumiem osoby, mieszkające daleko od Łasku, ale przecież wśród Bocianolubów, podglądających to gniazdo, są...miejscowi...
Może zwróciłbyś się,do Administratora i opiekunów gniazda (bo przecież, chyba, tacy są), może Oni, wzięliby udział w programie. Myślę, że też, obserwują sytuację w gnieździe...
Bocian
 
Posty: 0
Dołączył(a): 4 kwi 2011, o 14:57

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 14 kwi 2011, o 17:42

Oczywiście z administracją już się kontaktowałem. Stroną zajmują się pracownicy Urzędu Miejskiego w Łasku, a ja potrzebuję ''zwykłych zjadaczy chleba'', którzy z tym programem nie mają wiele wspólnego, ale obserwują gniazdo.

Jestem z Sieradza więc wszystkie miejscowości w okolicach Sieradza, Łasku i miejscowości po drodze wchodzą w grę. Ograniczeń wiekowych też nie ma:)
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez paulina87 » 14 kwi 2011, o 17:52

ja mieszkam w Łasku a do bocianów zaglądam tak często jak tylko mogę,choć nie zawsze mam czas;(tylko jeśli chodzi o więdzę na temat bocianów to jestem tutaj z nimi dopiero od tamtego roku ,więc za dużo pewnie o nich nie wiem...ale jakby co to służę pomocą jeśli mogę w czymś pomóc.
paulina87
 
Posty: 62
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 13:30

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 14 kwi 2011, o 17:56

Spokojnie, nie szukam ornitologów, ale zwykłych ludzi, którzy lubią te zwierzęta i oglądają tę parę. Pani Paulino, proszę przesłać na podany przeze mnie numer jakiś sms, ''puścić sygnał'', natychmiast oddzwonię:)

Pierwsze koty za płoty... Może ktoś jeszcze? :)
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez paulina87 » 14 kwi 2011, o 17:59

tzn nr telefonu wolałabym nie podawać póki co...ale napiszę emaila..więc proszę tam wyjaśnić wszystko;)
paulina87
 
Posty: 62
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 13:30

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 14 kwi 2011, o 18:00

Dobrze, czekam na e-mail
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez adminlask » 14 kwi 2011, o 22:34

Radek Wojtas napisał(a):Oczywiście z administracją już się kontaktowałem. Stroną zajmują się pracownicy Urzędu Miejskiego w Łasku, a ja potrzebuję ''zwykłych zjadaczy chleba'', którzy z tym programem nie mają wiele wspólnego, ale obserwują gniazdo.


Jak najbardziej potwierdzam, że Pan Radek Wojtas kontaktował się z nami.
Zachęcam wszystkich, którzy czują się na siłach i mają predyspozycje do wystąpienia przed kamerą.
adminlask
Administrator
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 12:33

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Linka » 14 kwi 2011, o 22:39

Prosimy o informację kiedy to będzie. To znaczy, kiedy będzie emisja :)
Linka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 12:42

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez adminlask » 14 kwi 2011, o 22:42

Jeśli chodzi o szczegółowe naświetlenie sytuacji, to Pan Radek może coś więcej powiedzieć na ten temat.
adminlask
Administrator
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 12:33

Następna strona

Powrót do Łaskie bociany - II edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości