Magda i Wojtek w Teleexpressie

Łaskie bociany - II edycja programu

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 14 kwi 2011, o 22:49

Chcę przyjechać do Łasku w sobotę. Emisja pewnie będzie w niedzielę. Jednak potwierdzę to jeszcze na forum i ciągle zachęcam wszystkich do kontaktu.
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Linka » 14 kwi 2011, o 22:57

Mieszkam w Łodzi i nie mogę się spotkać. Ale trzymam kciuki za pomyślność reportażu. Czekam na informację i pozdrawiam :)
Linka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 12:42

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Krysia » 16 kwi 2011, o 16:19

Czy bociany będą jutro w Teleexpresie? Nie wiem, czy mam oglądać.
Krysia
 
Posty: 146
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:45

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 16 kwi 2011, o 18:41

Pewnie, że oglądać, bo to bardzo dobry magazyn informacyjny:) Ale nowym romansem Magda trochę pokomplikowała mi sprawę. Materiał miałem już zrobiony i dopiero po powrocie do redakcji przeczytałem, że ma nowego adoratora. Jeśli z nią zostanie, to pewnie jutro znów będę musiał pojechać do Łasku i nie wiem czy zdążę z Teleexpressem na jutro. Będę miał 100% pewności jutro około 14 i wtedy napiszę.
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez paulina87 » 16 kwi 2011, o 18:45

chyba jednak bedziesz musiał odwiedziec ponownie nasza miescine;))jest i ukochany;)a czy to Wojtek nie wiadomo ale wazne ze jest i nie rozrabia;)
paulina87
 
Posty: 62
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 13:30

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 16 kwi 2011, o 20:42

paulina87 napisał(a):chyba jednak bedziesz musiał odwiedziec ponownie nasza miescine;))jest i ukochany;)a czy to Wojtek nie wiadomo ale wazne ze jest i nie rozrabia;)


Na to wygląda. Ale mimo rosnących kosztów produkcji tego materiału, to nawet się cieszę:) Wkręciłem się w podglądanie tej pary i życzę boćkom jak najlepiej. No i wrażenia z jazdy drogami lokalnymi w Łasku - bezcenne:) I samo poszukiwanie gniazda... Już nigdy nie zaufam kobiecie przy wyborze trasy:)
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez paulina87 » 16 kwi 2011, o 22:35

to taka prywata tutaj dodana :oj tam oj tam;p chyba bardziej stresowales sie tym wszystkim niz ja;) nie marudz przynajmniej pozwiedzales zakamarki w Łasku ja juz wiem dokladnie gdzie nasza parka zimuje;)choc mam nie daleko zawsze je podgladam przez kamerke;)a bocianki...no przeciez sa "prawie ludzkie"choc czesem mozemy je potepiac za zachowanie to nie raz powinnysmy brac z nich przyklad;)wspolnie dbaja o rozwoj i wyklucie pisklat,sprzataja i dziela sie obowiazkami itp;)wiesz czasem te nieszczesne koszty produkcji okazuja sie bezcenne...bo uwazam , ze te zjawiska i ta natura ktora widzimy taka jest;)
paulina87
 
Posty: 62
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 13:30

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez Radek Wojtas » 17 kwi 2011, o 13:55

Boćki w Teleexpressie będą dziś. Jutro w ŁWD:) Bardzo dziękuję Paulinie za pomoc.
Radek Wojtas
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 10:07

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez paulina87 » 17 kwi 2011, o 14:03

Nie ma problemu,miła współpraca;)zobaczymy jak to wyjdzie- jestem bardzo ciekawa i sie nie cierpliwię;)ale dla Boćków wszystko...a pokazały teraz klase bo wkońcu jest para;)Pozdrawiam
paulina87
 
Posty: 62
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 13:30

Re: Magda i Wojtek w Teleexpressie

Postprzez PADO » 17 kwi 2011, o 17:17

Paulinko bardzo ładnie przedstawiłaś naszą parę. :D Dzięki
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łaskie bociany - II edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron