Obserwacje z gniazda

Łaskie bociany - III edycja programu

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez Tola_M » 6 lip 2012, o 11:36

Oby tylko serwisant ,zdarzył naprawić przed odlotem bocianów. :? Pozdrawiam wszystkich serdecznie .Piterka najbardziej ! :D
Tola_M
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 22:20

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez krychajg » 6 lip 2012, o 13:44

sobota niedziela dni wolne od pracy ? bedzie naprawiona kamerka ?
krychajg
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2011, o 08:37

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez piotrek94b » 6 lip 2012, o 15:02

krychajg napisał(a):sobota niedziela dni wolne od pracy ? bedzie naprawiona kamerka ?

Jest piątek, godzina 15:01. Odpowiedź jest już znana.

Do miłego.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez adminlask » 6 lip 2012, o 15:26

Transmisja zostanie przywrócona w najlepszym wypadku w poniedziałek.
adminlask
Administrator
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 12:33

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez fran60 » 6 lip 2012, o 15:35

Obrazek
Bardzo byśmy niechcieli aby ten obrazek byl najczęstszym widokiem po zalogowaniu sie na przekaz z Naszego gniazdka :(
prosimy bardzo :)
Wojtek Madzia wraz z dziecmi :D
Do tej prośby przyłączam sie i ja wraz z rzeszą Bocianolubków:)
fran60
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 kwi 2010, o 12:37

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez piotrek94b » 6 lip 2012, o 16:24

adminlask napisał(a):Transmisja zostanie przywrócona w najlepszym wypadku w poniedziałek.

Proponuje konkurs kiedy zostanie przywrócony przekaz. Skoro "najlepszy wypadek" to poniedziałek, to nie obstawiałbym tego dnia. Ja "se szczele" na środę.
Nagrodą będzie to, że może nie będziemy mieli możliwości zobaczenia pierwszych wylotów młodych z gniazda. Bo i po co stresować się nieporadnością tych lotów. Jest słonko, to na łono idźcie wszyscy.
Poniedziałek to będzie 53 dzień od wyklucia się pierwszego pisklaka.
Dziękujemy Wam za szybką reakcję za wandalizację i za szybką naprawę sprzętu.

Wstyd i obciach dla Łasku.

Jakie są Wasze propozycje przywrócenia przekazu?
I jeszcze jedno. Może Orange wymienić na tam-tamy? Ich przekaz od tysięcy lat się sprawdza.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez PADO » 6 lip 2012, o 17:42

Ja już nic nie obstawiam, to zakrawa na kpinę.Tych co mają patronat nad gniazdem długa lista i co z tego. Ciekawe na czym ten patronat polega, chyba na reklamie na stronie głównej projektu.
Zresztą w/g mnie gdyby było ich jeszcze 10 x tyle, to i tak by nic to nie dało, jeżeli nie ma jednej osoby, która by robiła to z sercem i z choć z minimalnym zaangażowaniem. Brakuje po prostu pasjonata, są tylko osoby, którym, ten projekt ciąży jak kula u nogi.
Po co w ogóle ten projekt, jak nie można obserwować. Najważniejsze momenty umykają, tak było np. w ubiegłym roku. Z powodu awarii nie wiemy co się stało z jednym młodym, już lotnym bocianem.

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Krysia » 11 sie 2011, o 16:37
Trójka młodych bocianów była widziana na gnieździe ostatni raz 2.08.2011. Później trudno cokolwiek stwierdzić przez totalny brak przekazu. Dopóki nie znajdzie się gdzieś bocian z obrączką z Łasku, z gniazda na oczyszczalni, bądźmy dobrej myśli. Może przytulił się do innego gniazda i nie został przepędzony. Gdyby się coś stało, pewnie zostałby już odnaleziony. Nie latają daleko na żerowiska. Cały czas mam nadzieję, że gdzieś tam jest.


Nie dane nam było zaobserwować kiedy odleciały pozostałe dwa młode...


Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez adminlask » 19 sie 2011, o 09:37
Przez ostatnie dni mieliśmy problemy z mysqlem, dlatego też nie działało forum.
Na szczęście usterkę udało się już naprawić.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

adminlask
Administrator

Posty: 35
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 11:33

Góra

Re: Obserwacje - II edycja programu

Postprzez Linka » 19 sie 2011, o 17:15
Wchodzę tu chyba tylko z przyzwyczajenia. Ale po co? Inni dają sobie radę, tylko Łask nie może :?

Obrazek

Linka

Posty: 36
Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 11:42


Sama nie wiem, czy to złośliwość rzeczy martwych, czy brak zaangażowania organizatorów, ale w/g jeżeli ma to tak wyglądać, to taki projekt obserwacji mija się z celem. Szkoda Waszego cennego czasu i naszego rozżalenia.
Pasjonaci znajdą sobie inne gniazda, gdzie osławiona już wandalizacja , nie dotyka tak często i na tak długo przekazu.

Oby tylko po powrocie przekazu nie czekała na nas jakoś przykra niespodzianka.
Proszę, zróbcie wszystko, by przekaz powrócił jak najszybciej.
Chyba nie o taką promocje Łasku nam chodzi....
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez button » 9 lip 2012, o 11:35

Ludzie opamietajcie się trochę z tymi flugami. Przekaz idzie drogą bezprzewodową a pogoda niestety nas nie rozpieszcza. Burze i wyładowania wykańczają nam sprzęt. Proszę mi wierzyć że robimy wszystko co w naszej mocy aby zapewnić stablilnośc transmisji. Wszelkiego opraskliwe uwagi na prawdę są nie na miejscu. Łącze zostało naprawione i mam nadzieję że bedzie wyszystko w porządku.
button
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 15:21

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez fran60 » 9 lip 2012, o 11:38

Jest Obrazek :D wielkie dzięki.mamy nadzieje że to koniec problemów z przekazem ;) swoją drogą orange ma dużego plusa za......nowe słówko :P .Pozdrawiam
fran60
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 kwi 2010, o 12:37

Re: Obserwacje z gniazda

Postprzez piotrek94b » 9 lip 2012, o 12:31

button napisał(a):Ludzie opamietajcie się trochę z tymi flugami. Przekaz idzie drogą bezprzewodową a pogoda niestety nas nie rozpieszcza. Burze i wyładowania wykańczają nam sprzęt. Proszę mi wierzyć że robimy wszystko co w naszej mocy aby zapewnić stablilnośc transmisji. Wszelkiego opraskliwe uwagi na prawdę są nie na miejscu. Łącze zostało naprawione i mam nadzieję że bedzie wyszystko w porządku.

Słowo wyjaśnienia.
Flugać czyli bluzgać, bluźnić, wyrażać się, używać wulgarnych słów. Jest to regionalizm łódzki. Nie wszyscy są z regionu łódzkiego, więc może nie rozumieją tego słowa.
Skoro wiadomo o co chodzi z tym słowem, to proszę nijakiego buttona o spuszczenie trochę z tonu. Nikt nie użył tutaj słów powszechnie uznawanych za wulgarne. A uwagi na sposób i szybkość Waszych reakcji są jak najbardziej na miejscu.
Ja osobiście może i wierzę że robicie wszystko co w waszej mocy. Tylko że ta moc jest bardzo mizerna.

Pozdrawiam.
Piotrek.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łaskie bociany - III edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron