Uwagi

Łaskie bociany - I edycja programu

Re: Uwagi

Postprzez piotrek94b » 6 lip 2010, o 20:36

A ja mam pytanie do adminów: czy mozna temat "obserwacje" podzielić na podtematy np. miesięczne, tzn lipiec, sierpień. Trzymanie wszystkiego w jednym temacie, trzymanie od marca, to robi się taki tasiemiec.
Podoba mi się temat "uwagi" jest przynajmniej wesoło, przy braku piskląt. Niech się dalej rozwija.
Pozdrawiam wszystkich :-)
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Uwagi

Postprzez PADO » 6 lip 2010, o 21:11

Do piotrek94b

Wcale Ci się nie dziwię, ze Ci jest wesoło.
Pisanie samemu na forum do najzabawniejszych nie należy.
Jeszcze się zdziwisz, forum ożyło. Pisklaki nie ożyją, ale może będą nowe jeszcze w tym sezonie.
A jak nie w tym, to na pewno w przyszłym roku. ;)
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Re: Uwagi

Postprzez piotrek94b » 6 lip 2010, o 22:53

Nie wiem gdzie mieszka majka i admin, ale gdzieś na terenie nutralnym wynająłbym kawałek pola, np takie 50metrów. Kupił dwa rewolwery i ustawił te osoby na krańcach tego pola plecami do siebie. Odliczył do 10 i zobaczył efekty. Może to by skutkowało zakończeniem tej kłótni.
Powiem tak: admin dał ... podpisując wątek czyimś nickiem, majka tym, że zachowuje się jak dziecko w piaskownicy. Admin powinien spełnić Twoją prośbe i oddać Ci wiaderka, a jak tego nie zrobi, to świat i tak zapomni o majce, jeśli nie będziesz tu pisać.

PADO, mi wcale smutno z tego powodu nie było, że sam tu pisałem. Pisałem bo lubię i pisać sobie będę czy będziesz Ty, Krysia czy inne majki. To "wesoło" było powiedziane z dużą dawką ironii. Bo tak jak kiedyś tu napisałem, tak i teraz powtórzę, wymiana zdań między osobami jest żenująca. Mozna poczytać wcześniejsze wpisy, straszenie mediami, obrażanie się, obrażanie innych, mówienie co kto powinien, a co nie powinien itd, i wracanie do tego tematu ponownie jest żenujące.
Gdzieś na jakimś forum pisałem, może na tym, juz nie pamiętam ,ale była podobna sytuacja, pisklaki padały. Jakis forumowicz do adminów też krzyczał że im nie zależy na ratowaniu, że mają to gdzieś. Odpisałem tej osobie: po to jest kamera, aby oglądać bociany. A jak się widzi niebezpieczeństwo, to samemu mozna podjąć akcję ratowniczą. Powiadomić odpowiednie służby, wynająć podnośnik i zabrać pisklaki ( tak małe pisklaki) nie wiem gdzie, może do domu. Także na przyszłośc proszę o trochę więcej spokoju, a adminów o więcej merytorycznej rozmowy, a nie o osądzanie kto jest kulturalny czy mniej kulturalny. Bo z tym u adminów tez było różnie.
Jak chcecie, to piszcie sobie dalej w tym temacie, ja wracam do bocianów.

pzdr Piotrek.
piotrek94b
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 11:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Uwagi

Postprzez PADO » 6 lip 2010, o 23:10

Do piotrek94b
Ty napisałes
piotrek94b napisał(a):To "wesoło" było powiedziane z dużą dawką ironii.
mój post zawiera chyba nie mniejszą dawkę i nie mam zamiaru, również,do tego tematu wracać.
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Poprzednia strona

Powrót do Łaskie bociany - I edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron