Ankieta: Imiona boćków

Łaskie bociany - I edycja programu

Jak nazywać mają się boćki?

Ankieta wygasła 1 kwi 2010, o 21:21

Wojtek i Magda
51
46%
Jacek i Agatka
2
2%
Łastek i Grabka
29
26%
Grabiarz i Pisia
2
2%
Judyta i Bogdan
0
Brak głosów
Łasek i Klara
0
Brak głosów
Klemens i Klementynka
2
2%
Tony i Elżbieta
3
3%
Wodnik i Rusałka
22
20%
Łastek i Pisia
1
1%
 
Liczba głosów : 112

Re: Ankieta: Imiona boćków

Postprzez Redaktor » 2 kwi 2010, o 18:55

Masz rację Magdo, ja też tak uważam i o tym samym sobie pomyślałem... bardzo dziwne to forum i ... brrrr... nieprzyjemne :(
Przeczytałem uważnie posty dotyczące wyboru imion i cóż... wniosek nasuwa się oczywisty: imiona zostały wybrane większością głosów, ale nie przez większość osób. "Towarzystwo wzajemnej adoracji", czyli krewni i znajomi... :lol: pomysłodawcy pozakładali sobie po kilka kont i efekt wiadomy. No, ale przynajmniej... nie daliśmy się "ośmieszyć, bo stronę o boćkach oglądają nie tylko dzieci z naszego regionu" :lol:

W każdym razie wynik mnie nie przekonuje i w dalszym ciągu jestem za Łastkiem i Grabką, ewentualnie.... za bezimiennymi... Bociusiem i Boćkową :) Już sobie wyobrażam, co będzie się działo podczas wyboru imion dla piskląt :lol:
Redaktor
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 14:45

Re: Ankieta: Imiona boćków

Postprzez PADO » 3 kwi 2010, o 07:44

Ale wymyślił, przy takim podejściu, to możemy wybierać do sierpnia, bo zawsze ktoś będzie niezadowolony.
Propozycje trzeba było składać przed opublikowaniem ankiety, a nie teraz bić pianę.
Co jest złego w imionach pospolitych?
Proszę zauważyć, że przy propozycji imion Magda i Wojtek jest drugi człon - Magda Łaska i Wojtek Łaski.
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Re: Ankieta: Imiona boćków

Postprzez asia » 3 kwi 2010, o 18:27

Zgadzam się z przedmówcą. Poza tym propozycja imienia dla admina jest obraźliwa i chyba sprzeczna z obowiązującym regulaminem.
asia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 mar 2010, o 16:24

Re: Ankieta: Imiona boćków

Postprzez dragon » 4 kwi 2010, o 08:36

witam. popieram Abdyjasz Plwocina. według mnie imiona dla bocków powinny kojarzyc się z miejscem w którym przebywają. głupie jest nazywanie bocianów ludzkimi imionami. dla przykładu podam imiona boćków z ustronia: Czantorka i Beskidek. zapraszam na http://www.bociany.edu.pl

Nie reklamujemy innych stron.
Odsyłam do Regulaminu - Ogólne, pkt. 6.
adminlask
dragon
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 08:30

Re: Ankieta: Imiona boćków

Postprzez PADO » 4 kwi 2010, o 09:54

Z wyborem imion dla boćków jest tak, jak jak ze wszystkimi wyborami,
najpierw się olewa wybory, a później narzeka na rząd, samorząd itp.
Nieobecni nie mają głosu
PADO
 
Posty: 353
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 19:23

Poprzednia strona

Powrót do Łaskie bociany - I edycja programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron